1 Haftada 2 Kilo Verdiren Adaçayı Limon Kürü

1 Haftada 2 Kilo Verdiren Adaçayı Limon Kürü

Adaçayı mide ve bağırsaklar için rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Bağırsakların daha iyi çalışıp, yediklerimizin hazmedilmesini kolaylaştırır. Bununla birlikte tok tutma özelliğine de sahip olan adaçayı, zayıflamada büyük bir rol oynamaktadır. Adaçayını tüketebilmenin bir çok yöntemi vardır. Bunlardan bazıları çeşitli karışımlar ile hazırlanan kürlerdir. Eğer kür tercih etmezseniz, sade adaçayı demleyerek çay şeklinde tüketebilirsiniz. Adaçayının en etkili kullanım yöntemlerinden biri; elma sirkesi, yeşilçay ve biberiye ile karıştırılan tüketim şeklidir.

Zayıflamanız için size büyük katkı sağlayacak olan adaçayı ve çeşitli malzemelerden oluşan karışım ile 1 haftada 2 kilo zayıflama imkanına sahip olacaksınız. 1 haftada 2 kilo zayıflayabilmek için verdiğimiz bu tarifi düzenli olarak uygulamanız ve beslenme alışkanlıklarınızı düzene koymanız gerekmektedir. Eğer beslenme düzeninizi değiştirmezseniz yağlı, şekerli, hamurlu, asitli gıdalar tüketmeye devam ederseniz, uyguladığınız hiçbir diyet ve kür olumlu sonuç vermez.

[reklam1]

1 Haftada 2 Kilo Zayıflatan Adaçayı Kürü Tarifimiz

Malzemeler

  • 1 Avuç Taze tarhun Otu
  • 1 Avuç taze adaçayı
  • 1 adet limon
  • 8-10 tane taze nane
  • 2 litre su

Nasıl Yapılır

Malzemelerin hepsini aktar veya marketlerde taze olarak temin edebilirsiniz. Adaçayı kürünün yapılışı oldukça basittir. 2 litre suyun içine tüm malzemeleri ekleyerek 20 dakika kadar kaynatın. Limonu kabukları ile birlikte dilimleyerek eklemeyi unutmayın. Tüm malzemeler iyice kaynadıktan sonra süzüp, serin bir yerde bekleyin. Güneş görmeyen bir yerde bekletmeye özen gösterin. Her akşam yemeğinden sonra 1 su bardağı kadar bu kürden içip sonrasında başka hiç birşey yememeye çalışın. Düzenli bir şekilde tüketmeye devam ederseniz, 1 hafta sonucunda 2 kilo zayıfladığınızı görebilirsiniz. Ayrıca, zayıflamanın yanı sıra cildi canlandırıcı etkisinin de olduğunu söyleyebiliriz. Bu kür ile tamamen sağlıklı bir biçimde kilo verme imkanına sahip olacaksınız. Yediklerinize de dikkat ederek, çok kısa sürede daha fazla kilo verme şansına sahip olabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir