1 Haftada Dümdüz Bir Göbek için Kür Tarifi

1 Haftada Dümdüz Bir Göbek için Kür Tarifi

Karın bölgesindeki şişkinlikler yani göbek çağımızın en büyük belası. Yaşadığımız modern dönemde tükettiğimiz sağlıksız besinlerle sağlığımızı bozuyoruz bu da bizlere fazla kilo problemi olarak dönüyor.

Özellikle göbek bölgesinden çok şikayet eder hale geldik. Göbek bölgesinindeki fazla kiloları yok etmek için çeşitli yöntemlere başvuruyoruz. Bazıları işe yarıyor bazıları ise sadece zaman kaybı olarak kalıyor. Bu içeriğimizde sizlere harika bir kür tarifi paylaştık. Bu kürü içecek olarak tükettiğinizde 1 hafta gibi kısa bir zamanda dümdüz bir karnınız olacak.  Tabi bunun da bir sınırı var. Eğer çok aşırı kiloluysanız 1 haftadan daha uzun sürebilir.

1 Haftada Göbek Eriten Kür Tarifi

Bu tarif, vücudunuzdaki toksinlerin atılmasına ve sindirim sisteminizin düzene girmesine fayda sağlayacaktır. Sindirim sisteminiz düzene girdiğinde vücudunuz kendiliğinden olması gereken kiloya ulaşacaktır. Çok yediği halde kilo almayan kişilerin özelliği tamamen sindirim sistemlerinin çok iyi çalışması ile alakalı. Siz de sindirim sisteminizi iyi bir şekilde düzene sokarsanız onlar gibi yediklerinizi kısa sürede yakabilirsiniz. Tabii doyacak kadar yemelisiniz kendinizi şişirecek kadar değil.

[reklam1]

Malzemeler

  • 1 çay kaşığı bal,
  • 2 tatlı kaşığı elma sirkesi
  • 1 su bardağı taze sıkılmış greyfurt suyu. (greyfurt sevmezseniz portakal da olabilir )

Hazırlanışı 

Bu içeceğin hazırlanışı oldukça basit bir yöntem. Tüm malzemeleri karıştırın ve tadı da çok güzel olan bir içecek hazırlamış olun.

Kullanım talimatı 

Bir hafta boyunca her gün öğle veya akşam yemeğinden önce yağ yakıcı bu içeceği için. Bir hafta sonra göbek bölgenizdeki zayıflamayı kendi gözlerinizle görüp şaşıracaksınız. Tabi çok yağlı ve hamurlu yiyeceklerden kesinlikle ve kesinlikle uzak durmalısınız. Eğer daha fazla zayıflama hedefiniz var ise bu içeceği tüketmeye 1 hafta sonra da devam edebilirsiniz. Vücudunuza hiçbir zararı yok.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir