2 Ayda 20 Kiloya Kadar Zayıflatan Mucizevi Diyet

2 Ayda 20 Kiloya Kadar Zayıflatan Mucizevi Diyet

Kilo vermek için kendi vücut tipinize en uygun diyet listesini seçmelisiniz. Yağlı ve fazla kilolu bir vücudunuz varsa, daha yüksek kilolar verdiren diyet listeleri sizin için uygundur. Eğer daha az kiloluysanız ve maksimum 5-10 kilo kadar zayıflamanız gerekiyorsa, daha düşük zayıflatan diyetleri uygulamanız gerekiyor.

2 ayda 20 kiloya kadar zayıflatabilen bu diyet listesi, kilosu fazla olanlar için uygundur. Fazla kilodan kastımız 80-90 üzeri kilolarda olan kişilerdir. Bu kiloya sahip olanlar bu diyete sadık kalırsa 1 veya 2 ayda 20 kiloya kadar zayıflayıp istedikleri vücuda kavuşabilirler. Bu tür diyetler uygulayarak fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Ancak, hedeflediğiniz kiloya ulaştığınızda diyeti bırakıp düzenli beslenmeye devam etmelisiniz.

[reklam1]

Sabah

Saat 09.00’da 1 Tatlı kaşığı kadar bal ve reçel, 1 porsiyon az yağlı veya yağsız peynir, 2 ince dilim tahıllı ekmek ve domates ile salatalık

Saat 11.00’da 1 porsiyon mevsim meyvesi

Öğle

Saat: 13.00’da 3 porsiyon ızgara et (Kırmızı et ise 90 gr, beyaz et ise 180 – 150 gr.) 1 su bardağı kadar light ayran, 2 ince dilim tahıllı ekmek, yağsız salata (istediğiniz kadar)

Saat 16.00’da 2 porsiyon kadar mevsim meyvesi + 2 adet grisini

Akşam

Saat 19.00’da 8 yemek kaşığı az yağlı veya yağsız sebze yemeği (Susuz olacak) Yarım su bardağı kadar light yoğurt, 1 kase ev yapımı çorba, 2 yemek kaşığı kadar pilav veya 2 yemek kaşığı makarna, 2 ince dilim tahıllı ekmek ve istediğiniz kadar yağsız salata.

Saat 21.00’da 2 porsiyon mevsim meyvesi, 1 su bardağı şekersiz süt

Yukarıda verdiğimiz diyet listesinde dikkat ettiyseniz, süt ürünleri, et ve ekmek vardır. Bu yüzden vücudunuzda sağlıksız hiçbir etki olmayacaktır ve sağlıklı bir şekilde zayıflamış olacaksınız. 2 ay kadar bu diyete bağlı kalırsanız, ne kadar çok zayıfladığınızı görünce siz de şaşıracaksınız.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir