7 Günde 5 Kiloya Kadar Zayıflatan Tarif

7 Günde 5 Kiloya Kadar Zayıflatan Tarif

Kilo vermek oldukça zor ve zaman gerektiren bir durumdur. Kilo vermek için çeşitli yöntemler uygulamaya çalışırsınız, çoğu zaman da olumsuz sonuçla karşılaşırsınız. Zayıflamak için öncelikle vücudunuzun neye ihtiyacı olduğunu belirlemelisiniz. Eğer vücudunuzda ödem varsa, ödem atıcı diyetler uygulamalısınız. Sindirim sistemi problemleriniz varsa, metabolizma hızlandırıp sindirim sistemi düzenleyen diyetler uygulamalısınız.

Yağ yakmak için vücudunuzun ihtiyacı olan detoks etkili tarifler paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda da, sizleri uyurken zayıflatabilecek, yağların yakımını hızlandıracak ve aynı zamanda sindirim sistemini düzene koyacak bir tarif paylaştık. Bu tarife bağlı kalarak 1 haftada 5 kilo kadar zayıflama imkanınız vardır. Zayıflamaya karar verdiyseniz, bu içeceği aksatmadan 1 hafta boyunca tüketmeye özen göstermelisiniz. 1 hafta sonunda vücudunuzdaki değişimleri fark edebileceksiniz.

7 Günde 5 Kilo Zayıflatan Detoks İçecek 

Malzemeler ; 

  • 2 tatlı kaşığı organik bal
  • 1 tatlı kaşığı toz tarçın
  • 1 büyük su bardağı su

[reklam1]

Yapılışı ;

İlk olarak suyu kaynatın. Kaynayan suyun içerisine toz tarçını ve balı ekleyip karıştırın. Bu şekilde hazırladığınız karışımı biraz soğuması için bir kenara bırakın. Yarısını gece yatmadan önce yarısını da sabah kalktığınızda aç karnına olarak 1 hafta boyunca tüketin.

Yukarıda tarifini verdiğimiz detoks içeceği ile sindirim sisteminizi çalıştıracak ve vücudunuzdaki fazla yağlardan kurtulacaksınız. Yatmadan önce içmemizin sebebi; uyurken metabolizmamızı harekete geçirmesidir. Sabah aç karnına içeceğiniz takviye ise gün içerisinde metabolizmanız daha sağlıklı çalışmasına yardımcı olacak. Zayıflamak için metabolizmanın sağlıklı bir şekilde çalışmayı hayati önem taşımaktadır. Metabolizması yavaş çalışanlar veya sindirim sistemi problemi olanlar, az yemek yeseler bile kilo almaya devam ederler. Kilo alımını durdurup, fazla kiloları eritmek için sindirim sistemini düzene koymalısınız. Sindirim sistemi sorunları tıbbi yöntemlerle giderildiği gibi doğal bir çok yöntemle de düzene koyulabilir. Web sitemizde sindirim sistemini düzenleyecek bir çok tarifi bulabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir