Detoks Etkili Kırmızı Ayran Tarifi

Detoks Etkili Kırmızı Ayran Tarifi

Kırmızı pancar kullanarak hazırlayabileceğiniz bu ayran, ara öğünler için ideal bir içecek. Ara öğünlerdeki açlığını bastırmak için çok etkili olduğunu söylemek istiyoruz. Tokluk hissini uzun süre üzerinizde tutan kırmızı ayranın diğer bir özelliği ile vücudunuza detoks etkisi yaratıyor olmasıdır. Kilo vermek için zorlanan kişilerin vücutlarındaki zararlı toksinleri uzaklaştırabileceği mükemmel bir tarif diyebiliriz. Kırmızı ayran detoks içeceği ile toksinlerden kurtulup, metabolizmanızı canlandırabilirsiniz. Böylelikle uyguladığınız her diyette olumlu sonuç alabilirsiniz.

Detoks kırmızı ayran aynı zamanda muhteşem bir antioksidan deposudur. Bağışıklık sisteminizi güçlendirerek sindirim sistemi sorunlarınızı da ortadan kaldırıyor.

Toksin Atıcı Kırmızı Ayran Tarifi

Kırmızı pancar kullanarak metabolizma etkisini arttırabileceğiniz, aynı zaman da kırmızı ve tadı ile keyifli bir şekilde tüketebileceğiniz bir ayran. Az malzemeden oluştuğu için kolaylıkla hazırlayabilir ve günün her saati dilediğiniz miktarda tüketebilirsiniz.

[reklam1]

Malzemeler

  • 150 gram light yoğurt
  • 200 gram kırmızı pancar
  • Yarım bardak içme suyu

Hazırlanışı

Kırmızı ayranı hazırlamak için öncelikle pancarı katı meyve sıkacağından geçirin. Eğer katı meyve sıkacağınız yoksa, robot veya rondo da olabilir.

Sulandırdığınız kırmızı pancarı yoğurdun üzerine ekleyip iyice karıştırın.

Karıştırdıktan sonra ayran kıvamına gelinceye kadar su eklemeye devam edin ve kırmızı renkli ayranınızı hazırlayın.

Gün içinde ara öğünlerde veya akşam yemeğinden 2 saat sonra rahatlıkla tüketebileceğiniz sağlıklı ve doğal bir içecek. Gece atıştırma ihtiyacını da ortadan kaldıran bu içecek ile sindirim sisteminizi güçlendirecek, yediklerinizi kolayca yakabileceksiniz. Bu ayran tek başına zayıflamanızı sağlamaz ama kolay zayıflayabilmeniz için vücudunuzda gerekli zemini oluşturur. Ayran içine şeker veya tuz gibi herhangi bir madde katmanıza gerek yok. Pancarın tatlı olmasından dolayı ayranın tadı biraz meyveli yoğurdu andırabilir bu yüzden de oldukça keyifle tüketebilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir