Diyet Yapmadan Göbek Eriten 3 Mucize Maske Tarifi

Diyet Yapmadan Göbek Eriten 3 Mucize Maske Tarifi

Diyet yapmadan göbek eritmek çok zor gibi görünebilir ama asla imkansız değildir. Göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmak için, her zaman çeşitli diyetler yapmanız gerek yoktur. Yine doğal bitkilerden faydalanarak göbek bölgesindeki yağları diyet yapmadan ve herhangi bir kür içmeden eritebilirsiniz. Yalnız büyük bir öneri olarak bu maskeler uygulardan biraz da olsa göbek egzersiz hareketleri yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Aşağıda belirttiğimiz tariflerdeki bütün malzemeleri, market ya da aktarlarda rahatlıkla bulabilirsiniz. Çok kısa sürede hazırlanıp, kullanılabilir hale gelen maskeler ile göbek bölgesindeki yağlardan kurtulacaksınız.

Göbek Eriten Maske 1

1 tatlı kaşığı kadar portakal yağı
1 tatlı kaşığı biberiye yağı
2 çorba kaşığı kadar susam yağı

Yapılışı:  Bu maskeyi spor veya egzersiz yaptıktan sonra uygularsanız eğer daha etkili sonuca kavuşursunuz. Malzemelerin tümünü cam ya da toprak bir kap içinde karıştırın. Karıştırdığınız malzemeleri yağlanmanın olduğu göbek bölgesine sürün ve streç film ile iyice kaplayın. Yarım saat boyunca bu şekilde bekleyin ve ardından ılık duş alarak maskeyi cildinizinden temizleyin. Bu maske uygulaması ile karın yağlarınızın yakılmasını kolaylaştırmış olacaksınız.

[reklam1]

Göbek Eritme Maskesi 2

1 çorba kaşığı limon suyu ile 1 çorba kaşığı biberiye yağ ve 2 çorba kaşığı susam yağı

Yapılışı: Bütün malzemeleri bir cam veya toprak kapta iyice karıştırın. Bir miktar pamuk yardımı ile karışımın içine bandırıp karın bölgenize sürün. Yağlanmanın olduğu bölgeye maskeyi sürüp iyice yedirmek için masaj yapın. 40 dakika kadar masaj yaparak beklettiğiniz bu karışımı ılık su ile yıkayıp temizleyin. Haftada 2-3 kez bu maskeyi uygulayabilirsiniz.

Maske 3: Defne ve Limonla Göbek Eritme

1 tatlı kaşığı defne yağı ile 1 tatlı kaşığı limon yağı

Yapılışı: Defne yağı ile limonu iyice karıştırın. Sonra parmaklarınız yardımıyla göbek bölgesindeki yağlanmanın olduğu yerlere masaj yaparak sürün. Bu maske ile karnınızda yanma ve kaşıntı hissedebilirsiniz. 15 dakika kadar beklettikten sonra iyice yıkayıp temizleyin. Spor veya egzersiz ardından uygularsanız çok daha etkili sonuç elde edersiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir