En Etkili Göbek Eritme Çayı Tarifi

En Etkili Göbek Eritme Çayı Tarifi

Göbek yağlarından kurtulmak için en önemli unsur; yağlı yemekleri azaltıp, vücudumuzdaki yağları eriten besinleri tüketmemizdir. Vücutta bulunan fazla yağları en iyi şekilde eriten besinler; baharatlar ve bitkilerdir. Baharatlar ve bitkilerle hazırlanan çeşitli çay tarifleri, kürler ve diyet listeleri ile vücudunuzdaki yağlardan kurtulabilirsiniz. Göbek eritmek için tavsiye edilen bir diğer yöntem; egzersiz ve spordur. Ancak, egzersiz ve spor yapmak düşünüldüğü kadar kolay olmadığı için bir çok kişi tarafından uygulanmaktan kaçınılır. Egzersiz ve spor yapmayı sevmiyorsanız, beslenmenize dikkat ederek ve yağ yakıcı detoks içecekleri tüketerek vücudunuzu yağlardan kurtarabilirsiniz.
[reklam1]

Malzemeler:

1 tane elma (Kırmızı veya yeşil olarak tercih edebilirsiniz)
1 tane limon
1 tane çubuk tarçın
1 yemek kaşığı kadar kuru nane
1 yemek kaşığı kadar karanfil
1 tatlı kaşığı tane olarak karabiber
1 tatlı kaşığı kadar taze zencefil (Eğer taze zencefil bulamıyorsanız, 1 çay kaşığı toz zencefil olur)
1 litre kaynatılmış ve birkaç dakika boyunca dinlenmiş su

Hazırlanışı ve kullanımı:

Bu çayı gece yatmadan önce hazırlayıp, sabaha kadar demlenmesi için bekletmelisiniz. Her gece yatmadan önce hazırladığınız çayı ertesi gün rahatlıkla tüketip, göbek yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Hazırlamak için; öncelikle elma ve limonu kabuklarını soymadan dilimlere ayırın. Tencere, cam sürahi veya benzeri bir kap içine koyduğunuz sıcak suya tüm malzemeleri ekleyin ve iyice karıştırın. Karıştırdıktan sonra kabın kapağını sıkıca kapatıp, sabaha kadar demlenmesi için bırakın. Ertesi sabah çayı süzerek günde 3 öğün sırasında yemeğe başlamadan önce 1er bardak olarak için. Gün bitene kadar çayı da tamamen bitirmiş olun ve gece yeniden taze olarak hazırlayın.
Bu tarif ile vücudunuzdaki yağlardan, zararlı toksinlerden kurtulmuş ve metabolizmanızı hızlandırmış olacaksınız. Zayıflamaya en büyük yardımcı hızlı metabolizma olduğu gibi en tehlikelisi de yavaş metabolizmadır. Metabolizmanız yavaşsa, yediğiniz her şey vücudunuzda kalır. Metabolizmayı hızlandırarak vücudunuzdaki fazlalıklardan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir