Gelinler Özel Son 3 Günlük Diyet Listesi

Düğün mevsiminde olduğumuz şu dönemlerde, gelinlerin çeşitli telaşları ile karşılaşıyoruz. Düğün hazırlığı yapan gelin adaylarının en büyük sorunlarından biri de kilolardır. Düğün gecesinde zayıf görünmek isteyen gelinler, çeşitli zayıflama yöntemlerine başvururlar. Düğün gecesi zayıf görünmek isteyen gelin adayları için son 3 gün uygulayabilecekleri çok özel bir diyet listesi paylaşıyoruz. Bu diyet listesi ile vücudunuz toksinlerden arınacak ve düğün gecesi daha enerjik daha zayıf görüneceksiniz.

Son 3 gün uygulanabilecek gelin diyeti listesi

Sabah aç karnına: 1 bardak su + 2 adet kuru kayısı

SABAH (Saat 09:00) – 1 adet haşlanmış yumurta veya 1 dilim az yağlı peynir, 6 adet zeytin, şekersiz çay, 1 adet ince dilim tam buğday ekmeği

ARA (Saat 10:30) – 4-5 adet küçük elma dilimi

[reklam1]

ÖĞLE (Saat 13:00 ) – 120 gram yağsız haşlanmış veya ızgara et, 1 tatlı kaşığı zeytinyağ kullanılmış bol yeşillikli salata, 1 dilim tam buğday ekmeği

ARA (Saat 15:30) – 1 dilim yağsız veya az yağlı peynir, 2 adet grisini ve bol salata

AKŞAM (Saat 19:00) – 1 kase yoğurt, 10 yemek kaşığı kadar patlıcan veya kabak yemeği susuz ve patatessiz olacak. Yanında da bol yeşillikli salata.

ARA (Saat 21:00) – 10 adet çilek veya 2 ince dilimlenmiş ananas

Yukarıdaki 3 günlük gelin diyeti listesini uygulayarak 3 gün içinde vücudunuza detoks etkisi yaratmış olursunuz. Düğününüze son 3 gün kala bu diyeti uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Diyeti uygularken, sadece listede yer alan besinleri tüketmeye özen gösterin. Diyet listesi dışındaki besinleri tüketirseniz, diyetiniz başarılı olmaz ve zayıflayamazsınız. Düğün gecenizde, gelinliğin içinde kendinizi hafif hissetmek istiyorsanız bu listeyi uygulamanızı öneriyoruz. Oldukça sağlıklı besinlerden oluşan bu liste, ara öğüleri nedeniyle de vücudunuzu daha sağlıklı hissetmenizi sağlayacak.

Gelin diyeti listesini sadece gelinlerin uygulaması şart değil. Eğer gelin olmayacaksanız dahi, yakınızın düğünü için bu diyeti uygulayabilirsiniz. Bu diyet sayesinde hayal ettiğiniz elbise içinde çok şık ve zayıf görüneceksiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir