Göbek ve Selülit Eritmek için Biberiye Yağı

Göbek ve Selülit Eritmek için Biberiye Yağı

Bölgesel yağlanma çağımızın en büyük sorunlarından biri. Özellikle göbek bölgesi ve basen bölgeleri bayanların en büyük düşmanıdır. Bu bölgelerdeki fazla yağları ve selüliti eritmek için doğanın bize sunduğu avantajlardan faydalanabiliriz. Biberiye yağı, bölgesel zayıflamada büyük bir etkendir. Biberiye yağı ile zayıflamak için tavsiyelerimizi deneyebilirsiniz.

Biberiye Yağı Kullanımı

Göbek ve bazen bölgesindeki fazla yağların olduğu kısıma, biberiye yağını iyice sürün ve teninize çok iyi yedirilmesini sağlayın. 10 dakika boyunca bu bölgeye masaj yaparak yağın etki etmesini kolaylaştırın.

Günde 1 defa bu şekilde uygulama yapmanız yeterli olacaktır.

Uygulamayı gece yapmak isterseniz, yağ sürdüğünüz bölgeyi streç film ile sararak daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlemle bölgesel zayıflama gerçekleştirmiş olacaksınız. Streç filmle olan bu uygulamayı haftada en fazla 2-3 kez yapmalısınız. Fazla yapılması cildinize zarar verebilir.

Biberiye yağını uygulamaya başladığınız günlerde çok sık ve bol su tüketin. Vücudunuzdaki terleme ve tuvalete çıkma durumları artabilir. Her gün en az 45 dakika yürüyüş yapmalısınız.

[reklam1]

Biberiye yağı uyguladığınız bölgeye, banyo yaparken lif ile masaj yapmanızı öneriyoruz.

Göbek bölgesindeki yağları eriten biberiye yağı, basen bölgelerimizdeki selülitlerden de bizi kurtarabiliyor. Biberiye yağı uygulamalarını sürekli olarak devam ettirirseniz, bir süre sonra selülitlerinizin kaybolduğunu görebilirsiniz.

Biberiye yağını içerek veya yiyerek de tüketebilirsiniz. Bir bardak kadar kaynamış su içinde 2-3 damla biberiye yağı damlatıp günde 3 kez içebilirsiniz. Ayrıca, kesme şeker üzerine 2-3 damla damlatarak yiyebilirsiniz.

Biberiye yağını, market ve aktarlarda çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Selülit Yok Eden Biberiye Yağı Kürü

Biberiye yağı – 10 damla

Servi yağı – 10 damla

Altıntop yağı – 20 damla

Susam yağı – 100 ml

Selülitlerinizin yoğun olduğu bölgeye, bu karışımı sürerek 10 dakika kadar masaj yapın ve durularken lif ile masaja devam edin. Ayrıca, yukarıda belirttiğimiz gibi gece yatmadan önce selülitli bölgeye sürüp, streç film ile kaplayabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir