Hurma ve Yoğurt Diyeti ile 2 Günde 3 Kilo Verebilirsiniz

Hurma ve Yoğurt Diyeti ile 2 Günde 3 Kilo Verebilirsiniz

Hurma ve yoğurt diyeti ile 2 günde 3 kiloya kadar zayıflamanız mümkün. Tek yapmanız gereken belirtilen talimatlara uymak ve zayıflamanın keyfini yaşamak. 2 günde 3 kiloya kadar zayıflatma imkanına sahip olan bu diyet, oldukça kolay ve az malzemelerden oluşur.

Hurma ve Yoğurt Diyeti Talimatları

  • Sabahları kahvaltı yerine bir kase kadar yarım yağlı veya light yoğurt ve yanında 7 tane hurma yemeniz gerekiyor.
  • Öğle vakti de aynı şekilde bir kase yoğurt ile birlikte 7 adet hurma yiyorsunuz.
  • Akşam olunca saat 19:00’dan önce de 1 kase yoğurt ile birlikte 7 adet hurma tüketeceksiniz.

[reklam1]

Bu diyeti 2 gün boyunca uygulayarak 3 kiloya kadar zayıflama imkanına sahip olabileceksiniz. Diyet için ara öğünlerde tuzsuz ve yağsız salatalık tüketebilirsiniz. İçecek olarak kesinlikle şekersiz siyah çayı günde 1 bardak içebilirsiniz. Yeşil çayı da metabolizmayı hızlandırma açısında tavsiye etmekteyiz. Yeşil çayı günde 2 bardaktan fazla tüketmemeye çalışmalısınız.

Bu diyet tavsiyeleri ile vücudunuzdaki yağlar erimeye başlayacaktır. 2. gün vücudunuzdaki yağların eridiğini kendiniz bile hissedeceksiniz. En çok karın bölgesinde etkili olan bu diyeti birkaç gün dinlenme aralıkları ile uygulayabilirsiniz. Eğer dayanıklı bir bünyeye sahipseniz, 2 günden fazla da bu şekilde diyet uygulayabilirsiniz. 2 günden sonra öğünlerinize meyve, sebze ve yağsız pişmiş etler ekleyebilirsiniz. Unutmamanız gereken en önemli nokta; porsiyonlarınızı mümkün olduğunda küçük tutmaya çalışmanızdır. Her yemekten 1 veya 2 yemek kaşığı tüketirseniz, çok kısa sürede zayıflar ve formunuzu koruyabilirsiniz.

Hurma Nasıl Zayıflatır?

Hurmanın sindirim sistemini düzenlemede çok büyük etkisi vardır. Hurma içindeki lif ve şeker oranı metabolizmayı hızlandırmada etkilidir. Hurma içinde bulunan lifler, vücudunuzda müsli etkisi yaratarak kilo vermenizi sağlayacaktır.

Yoğurdun Zayıflamaya Etkisi

Sabah kahvaltıdan önce tüketeceğiniz yoğurt, bağırsaklarınızın iyi bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Bu şekilde 2 gün içerisinde metabolizmanızı düzenleyebilirsiniz.

 

 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir