Kolay Zayıflamak için Tavsiyeler

Kolay Zayıflamak için Tavsiyeler

Kolay zayıflamak için dikkat etmeniz gereken çok önemli hususlar vardır. Zayıflamak için uyguladığınız diyetin olumlu sonuç vermesi için günlük yaşamınızda düzene koymanız gereken noktalar var. Bu hususlarla birlikte diyet listesini de tam olarak uygularsanız, kısa sürede çok iyi sonuçlar almaya başlarsınız.

Zayıflamak için Diyet Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Zayıflamak için diyet listeleri tek başına yararlı olmayabilir. Diyet listesini uygulamaya başladığınızda beslenme alışkanlıklarınızı ve günlük yaşam alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekmektedir. Diyet listelerinde ara süreler çok önemlidir. Bu aralar sırasında tükettiğiniz atıştırmalık ve içecekler diyetinizi tamamen iptal edebilir.

[reklam1]

Diyet listenizin olumlu sonuç vermesi için;

  • Her gün öğle saatlerinde bir küçük şişe, çok soğuk olmayan ve biraz gazı uçmuş maden suyu içmeye özen gösterin.
  • Gün içinde en az 1.5 litre alkali su (katkısız ve içine 2-3 adet tane karanfil ile birlikte biraz kabuk tarçın ekleyerek) için.
  • Öğün aralarında 4 fincan rezene + yeşil çay karışımı için.
  •  Öğün aralarında 2-3 kez 5-10 dakika kadar bir süre taze karanfil çiğneyin.
  • Akşam yemeğini kesinlikle geç yemeyin.
  • Yemeklere fazla tuz koymayın hatta hiç tuz koymasanız daha iyi olur.
  • İçileceklere kesinlikle şeker kullanmayın. Çayı, kahveyi tamamen şekersiz tüketin.
  • Tükettiğiniz hiçbir yiyecek veya içeceği buz gibi soğuk olarak tüketmeyin. Bununla birlikte suyu da çok soğuk içmemeye çalışın.

Yukarıdaki zayıflama tavsiyelerine uyarak vücudunuzu kısa sürede zayıflamaya hazırlayabilirsiniz. Bu tavsiyeler ışığında uygun bir diyet ve çeşitli egzersizler ile çok kısa bir zamanda hayal ettiğiniz vücuda kavuşmanızı sağlayacaktır. Diyet yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta, vücudunuzun sağlıklı olup olmamasıdır. Eğer kronik bir rahatsızlığınız var ise ve ilaç kullanıyorsanız kesinlike diyet uygulamamalısınız. Eğer sağlık sorunlarınız varsa, diyet yapmayıp, öğülerinizi azaltarak zayıflama imkanına sahip olursunuz. Ayrıca, doktorunuza danışarak da kilo vermeye başlayabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir